Nasza firma stara się dbać należycie o polskich klientów. Chcemy zająć istotne miejsce na naszej high-endowej scenie. Aby tego dokonać, poczyniliśmyś kilka kroków w kierunku doskonałej obsługi klienta.


Po pierwsze - sprzętu High-End nie kupuje się NIGDY bez słuchania. Polskich klientów zapraszamy do naszego doskonałego nowego studia odsłuchowego, gdzie w ciszy i spokoju można słuchać nie tylko naszego sprzętu, ale także wszystkiego co Państwo przywieziecie ze sobą - własnych wzmacniaczy, transportów, innych DACów, własnych płyt itp. Zapewniamy dogodny dojazd przy skrzyżowaniu głównych "polskich autostrad”  


Po drugie: sprzętu High-end nie kupuje się nigdy bez posłuchania we własnym domu z własnym sprzętem. Dlatego każdemu klientowi dajemy możliwość posłuchania demo  sprzętu we własnym pokoju. Sprzęt wysyłamy za kaucją, kurierem DHL, z ubezpieczeniem. Tak samo odbieramy go DHL. 


Po trzecie: sprzęt zakupiony - o ile nie spełnia oczekiwań - można zwrócić bez problemu do dziesięciu dni po zakupie. 


Po czwarte: do 3 lat od zakupu sprzęt można wymienić na wyższy model, jedynie za dopłatą różnicy w cenie cennikowej. Więc jeżeli kupiliśmy model za niski, albo jeżeli apetyt wzrósł w miarę słuchania - decyzję można niejako „skorygować”. 


Po piąte: w dowolnej chwili są możliwe dowolne przeróbki za opłatą - jeżeli np. zmieniliśmy wzmacniacz na zbalansowany - można przerobić DAC na zbalansowany. Albo dodać gniazdo Toslink. Nasza firma ma nieograniczone możliwości przebudowy, rozbudowy, upgradu naszego sprzętu i za te usługi pobieramy rozsądne opłaty.http://www.highfidelity.pl/@main-2542&lang=Witamy na polskiej podstronie LampizatOr

CENNIK NA POLSKĘ

Numer konta firmowego w PLN:

20-2490-0005-0000-4500-7250-1795

Łukasz Fikus

Alior Bank